Terugblik Februari

‘Februari is als een dinsdag’

Zoals Michelle zo prachtig gequoot wordt hiernaast…  Met maar 29 dagen is deze maand voorbij voordat je het weet. Maar eigenlijk is er nog best veel gebeurd. Of zoals het KNMI dat zo mooi omschrijft: Februari was nat, stormachtig en erg zacht…

 

 

Quotes:

Michelle B.: ‘Februari is de dinsdag van het jaar’
Cerine: ‘Rob, hoe heet jij ook alweer?’
 Tobias; ‘Ik kom er wel in, maar ik kom er niet uit!’
Chrit: ‘Het was duurder, dus het zal ook wel lekkerder zijn’
Februari door de ogen van… Julia Huf

Februari, een maand die meestal saai, grijs en grauw is, en waarin niet veel te beleven valt. Maar dat is als je niet lid bent van U Dance 🙂 Want gelukkig zorgde de vereniging voor genoeg leuke momenten op de afgelopen weken op te fleuren! 

Tijdens de eerste weken was er al de nodige afwisseling dankzij de Valentijnslessen. Even diep nadenken over wat je nou precies zou schrijven op dat briefje en aan wie je überhaupt wat zou schrijven (want ja, anders kun je wel door blijven gaan als je echt iedereen die je aardig vind iets wilt sturen). En nog even een snelle zoektocht naar iets van roze kleding – wat ik absoluut niet heb :S

De maand eindigde op een extra bijzondere manier, dankzij de Open Les gevolgd door het Vrijdansen. Hierdoor kon ik een vriendin eindelijk eens laten zien wat nou precies een chacha was en werd ze vervolgens ook gewoon meegetrokken naar de dansvloer tijdens het Vrijdansen (dacht ze nou echt dat ze rustig aan de kant zou blijven zitten?). Hierdoor dus nog een eeextra leuke Vrijdansavond (met goeie jivenummers by the way) ! 🙂

 

Bezoekjes aan Gala’s

Wat was besturen in februari toch een eitje, denken we nu achteraf! En vooral omdat er naast weinig virussen, er veel leuke activiteiten waren bij onze danszusjes <3 Voor de mensen die nu denken ‘Wat zijn danszusjes…?’ : Dat zijn de studenten (stijl)dansverenigingen in andere steden. Begin februari hebben Neshome, Rob en Marten  het gala van Rotterdam bezocht. In het thema Fire & Ice hebben ze verkoelende drankjes gedronken en een zwoele R&B workshop gevolgd. Verschillende ruimtes om te dansen, Salsa, Stijldansen en freestyle! Een echt feestje:D

Maar ook Amsterdance had deze maand een gala in het thema van The Queen of Hearts. De hoeveelheid mooie kostuums was verbazingwekkend, van Mad Hatter tot Alice en van The White Rabbit tot Tweedledee&Tweedledum. En naast het bestuur, waren er deze keer heel veel meer U Dancers aanwezig! Het was echt een geslaagde avond, met veel liefde (Rozen met berichtjes) en gezelligheid!

Extra Lessen

In februari mochten we nieuwe latin technieken leren van Lorna tijdens de VeT-lessen! Ontzettend leerzaam om met haar aan de slag te gaan. Maar ook de bachatatechniekles waarin we Bodyrolls hebben geleerd was erg geslaagd. En tot slot natuurlijk de Weense Wals techniekles van Rogier mogen krijgen, wat onze hoofden deed duizelen (of juist iets minder eigenlijk)…

Open Les!

Op 28 februari mochten we veel nieuwe gezichten van buiten onze vereniging verwelkomen die geïnteresseerd waren in stijldansen en salsa. Een aantal leden hadden vrienden, studiegenoten, collega’s en familieleden uitgenodigd om ze te laten kennismaken met onze vereniging en de danscursussen die we geven. Na een korte introductie werden er paren gemaakt en werden de eerste voorzichtige pasjes gezet. Hoewel het voor velen nog erg spannend was in het begin, werden al snel de eerste dansjes gedaan en werd er volop genoten van de les. In deze les zorgden Eline en Tobias voor een gevarieerd lesaanbod met salsa, de Engelse wals en de chacha. Aan het einde van de les waren alle aanwezigen erg enthousiast en wilden een aantal mensen ook meteen weten wanneer de volgende les was. Vervolgens heeft een groot gedeelte van de aanwezigen de pasjes meteen uitgeprobeerd doordat ze door een aantal enthousiaste U Dancers de vloer op werden getrokken bij de vrijdansavond. Een zeer geslaagde open les die zeker voor herhaling vatbaar is!