Contactgegevens

Adres
Sportcentrum Olympos
t.a.v. USDV U Dance
Uppsalalaan 3
3584 CT Utrecht

Algemene contactgegevens
Voor algemene vragen kan contact opgenomen worden met het bestuur: bestuur@usdvudance.nl
Leden kunnen ons bereiken via: secretaris@usdvudance.nl

Individuele contactgegevens
Voorzitter: voorzitter@usdvudance.nl
Secretaris: secretaris@usdvudance.nl
Penningmeester: penningmeester@usdvudance.nl
Commissaris PR Intern: intern@usdvudance.nl
Commissaris PR Extern: extern@usdvudance.nl

KVK-nummer: 30261325

Sponsoring
Wilt u U Dance helpen met het doorzetten van de danslessen voor dansende studenten? Stuur dan een mail naar pr@usdvudance.nl.